MODULOC CONTROL SYSTEMS

Moduloc Control Systems, 30 yılı aşkın tecrübesiyle, metal endüstrisinde hassas ölçüm dedektörleri konusunda son teknolojilerin lider sağlayıcısı olmuştur. Firma ayrıca taşıma vinçlerinin kontrolü, malzeme taşıma ve konumlandırma lazeri alanında önde gelen bir tedarikçidir

Moduloc, Demir-Çelik sektöründe haddeleme hattındaki ürün hareketini izleyen ve ölçen çok çeşitli temassız optik IR sensörleri ve lazer dedektörleri de sunmaktadır. Sıcak metal dedektörleri (HMD'ler), optik kurşun teknolojisini kullanan uzak sıcak metal dedektörleri, tarama HMD'leri, optik konum tarayıcıları, bariyer lazerler, retro ve diffüz lazer dedektörleri, uzaktan kumandalı bariyer fotoselleri, sıcak veya soğuk ürün uzunluk, genişlik ve kalınlığını ölçmeye yönelik lazer tabanlı göstergeler de firmanın ana ürün grupları arasındadır.

Lazerli uzaklık ölçerleri ve lazerli üçgen ölçüm cihazlarının yanı sıra erimiş metal seviye sensörleri gibi ürünler firmanın sağladığı diğer ürün gruplarıdır. Tedarikçimiz, konum, genişlik, uzunluk, kalınlık veya erimiş metal seviyesini belirlemeye yönelik müşteri ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak bir teknoloji birikimine sahiptir.

Moduloc ayrıca haddehanede sıcak levha kalınlığı ölçümü için lazer tabanlı C Çerçeve Kalınlık Ölçüm Cihazları ve alaşım içeriğine bakılmaksızın soğuk proses hattında kullanılmak üzere yüksek çözünürlüklü kalınlık ölçme cihazları da üretmektedir.